En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız...
Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Hakkımızda

Myra Çikolata Evim ®  / Hakkımızda
Myra Çikolata Evim hakkımızda

Çikolata hiç kuşkusuz dünyanın en sevilen yiyeceklerinden biridir. Var oluşu milattan önceki çağlara dayanan çikolata her dönemde en popüler yiyecekler arasında yer almıştır. Vücutta uyandırdığı mutluluk hissi sayesinde en depresif, en bunalımlı anlarda bile en yakın arkadaşımız olmuştur.Biz de hammadde seçiminden başlayarak, tüm üretim süreçlerini en yüksek kalitede ürün üretecek şekilde sizlere hizmet vermek için,Çikolata gibi yenilikçi bir pazarın içerisinde sizlerle buluşmak istedik.

En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız... Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Antalya halkına en iyi waffle ve çikolata deneyimini sunma amacıyla Mart 2018’ de ilk şubemiz olan Konyaaltı Şubesi ile başlayan yolculuğumuzda, Çikolata Evim kısa süre içerisinde müşterilerinin beğenisini kazanarak, bölgede bilinen ve güvenilen bir marka haline geldi. Ürünlerimize gösterilen ilgiden aldığımız güçle, Lara ve Kültür şubelerimizi ve ardından Manavgat şubemizi hizmete açtık. Ekim 2019’da hizmete giren Alanya ve Denizli şubeleri ile birlikte, ikinci senemiz dolmadan altı şubeye ulaştık. Tüm faaliyetlerimizi tek çatı altında toplamak amacı ile yine Antalya Döşemealtın'da Myra Çikolata adı altında merkez ofisimizi ve çikolata atölyemizi kurduk. Bu hızlı gelişimde kuşkusuz ki ürünlerimize gösterdiğimiz özenin, kaliteden ödün vermeme prensibimizin ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletme anlayışımızın büyük katkısı oldu. Kendi imalathanelerimizde, özel tariflerimizle ürettiğimiz waffle, browni, profiterol ve çikolatalarımızla gelecekte de kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam edeceğiz. Vizyonumuz, Türkiye’nin en büyük ve en bilinen çikolata & kafe zincirini oluşturmaktır.