En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız...
Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Hakkımızda

Myra Çikolata Evim ®  / Hakkımızda
Myra Çikolata Evim hakkımızda

Çikolata hiç kuşkusuz dünyanın en sevilen yiyeceklerinden biridir. Var oluşu milattan önceki çağlara dayanan çikolata her dönemde en popüler yiyecekler arasında yer almıştır. Vücutta uyandırdığı mutluluk hissi sayesinde en depresif, en bunalımlı anlarda bile en yakın arkadaşımız olmuştur.Biz de hammadde seçiminden başlayarak, tüm üretim süreçlerini en yüksek kalitede ürün üretecek şekilde sizlere hizmet vermek için,Çikolata gibi yenilikçi bir pazarın içerisinde sizlerle buluşmak istedik.

En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız... Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Antalya halkına en iyi waffle ve çikolata deneyimini sunma amacıyla Mart 2018’ de ilk şubemiz olan Konyaaltı Şubesi ile başlayan yolculuğumuzda, Çikolata Evim kısa süre içerisinde müşterilerinin beğenisini kazanarak, bölgede bilinen ve güvenilen bir marka haline geldi. Ürünlerimize gösterilen ilgiden aldığımız güçle, Lara ve Kültür şubelerimizi ve ardından Manavgat şubemizi hizmete açtık. Ekim 2019’da hizmete giren Alanya ve Denizli şubeleri ile birlikte, henüz ikinci senemiz dolmadan altı şubeye ulaştık. Tüm faaliyetlerimizi tek çatı altında toplamak amacı ile yine Konyaaltı’nda Myra Çikolata adı altında merkez ofisimizi ve çikolata atölyemizi kurduk. Bu hızlı gelişimde kuşkusuz ki ürünlerimize gösterdiğimiz özenin, kaliteden ödün vermeme prensibimizin ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletme anlayışımızın büyük katkısı oldu. Kendi imalathanelerimizde, özel tariflerimizle ürettiğimiz waffle, browni, profiterol ve çikolatalarımızla gelecekte de kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam edeceğiz. Vizyonumuz, Türkiye’nin en büyük ve en bilinen waffle zincirini oluşturmaktır. 

Franchising

Myra Çikolata Evim; 5 farklı ilde toplam 9 Şubesi ile size hizmet sunmaktadır. Myra olarak lezzetli ürünlerimizi franchising sistemimiz ile yeni il ve ilçelerde arttırma hedefindeyiz.

Ürünler

Çikolata ve Kahve Kafelerimizde özel waffle çeşitlerimiz, özel pretiförel ve tatlı çeşitlerimiz, dondurmalarımız, türk ve dünya kahvelerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ve işinde uzman personelimiz ile konuklarımıza en iyi ve en tatlı hizmeti sunarız.

Çikolata Atölyemiz

Üretim aşamasında önceliklerimiz kaliteli ham maddedir, temiz çalışma alanı ve işinde uzman iş arkadaşlarımızdır.Hiçbir zaman kaliteden ödün vererek Myra çikolata kazancını arttırmaya çalışmadı ve gelecekte de bu misyonundan taviz vermeyecektir.