En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız...
Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

FİRMA PROFİLİ

Myra Çikolata Evim ®  / Kurumsal
Myra Çikolata Evim Firma Profili

Çikolata hiç kuşkusuz dünyanın en sevilen yiyeceklerinden biridir. Var oluşu milattan önceki çağlara dayanan çikolata her dönemde en popüler yiyecekler arasında yer almıştır. Vücutta uyandırdığı mutluluk hissi sayesinde en depresif, en bunalımlı anlarda bile en yakın arkadaşımız olmuştur.Biz de hammadde seçiminden başlayarak, tüm üretim süreçlerini en yüksek kalitede ürün üretecek şekilde sizlere hizmet vermek için,Çikolata gibi yenilikçi bir pazarın içerisinde sizlerle buluşmak istedik.

En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız... Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Franchising

Myra Çikolata Evim; 3 farklı ilde toplam 7 Şubesi ile size hizmet sunmaktadır. Myra olarak lezzetli ürünlerimizi franchising sistemimiz ile yeni il ve ilçelerde arttırma hedefindeyiz.

Ürünler

Çikolata ve Kahve Kafelerimizde özel waffle çeşitlerimiz, özel pretiförel ve tatlı çeşitlerimiz, dondurmalarımız, türk ve dünya kahvelerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ve işinde uzman personelimiz ile konuklarımıza en iyi ve en tatlı hizmeti sunarız.

ÜRETİM

Üretim aşamasında önceliklerimiz kaliteli ham maddedir, temiz çalışma alanı ve işinde uzman iş arkadaşlarımızdır.Hiçbir zaman kaliteden ödün vererek Myra çikolata kazancını arttırmaya çalışmadı ve gelecekte de bu misyonundan taviz vermeyecektir.