En son ne zaman küçücük bir hediyeyle kocaman bir mutluluk yaşattınız...
Lezzetli çikolatalarımız, farklı sunumlarımız ve kahvelerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Franchising Başvurusu

Myra Çikolata Evim ®  / Franchising Başvurusu

Franchising Başvuru Formu

Not: Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Eksik doldurulan formlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: Başvuru Formunu doldurduktan sonra Myra Franchising hakkında detaylı bilgi almak için 0533 576 9951 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Not: Antalya Merkez İlçelerinde mevcut şubelerimizin yanında çok fazla yeni şube için franchising başvuru yapılmıştır. Bu nedenle Antalya Merkez İlçeleri için franchising başvurusu yapmamanızı rica ediyor ve Tüm çikolata sever dostlarımıza ilgileri için teşekkür ediyoruz.

Dikkat: Bu alandan sadece Franchise başvuruları alınmaktadır. Personel alımı için iş başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz.

Bu işe ne kadar yatırım yapmayı düşünüyorsunuz?

850.000-1.000.000 TL
1.000.000-1.500.000 TL
1.500.000- 1.700.00 TL
2.000.000 TL ve üstü

Aydınlatma Metni

Paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz ayrıca aşağıdaki iş süreçlerinde de işlenmektedir;

  • Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, müşteri/potansiyel müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve/veya icrası,
  • Anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları,
  • Talebiniz doğrultusunda irtibata geçilerek, talep edilen ürün ve/veya hizmetle ilgili olarak her türlü iletişim yapılması/ her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi,

Kişisel Veri Paylaşımı

Yukarıda paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, bu verilerinizin işlenmesine ilişkin iletişim izni ve kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları onaylarınız doğrultusunda, bu hizmetlerin sunulabilmesi amacıyla;

MYRA ÇİKOLATA EVİM ile MYRA ÇİKOLATA EVİM’in ilgili mağazaları (MYRA ÇİKOLATA EVİM’in güncel mağaza bilgilerine www.myracikolata.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak MYRA ÇİKOLATA EVİM’in sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu yurtiçi ve/veya yurtdışındaki üçüncü taraflar, MYRA ÇİKOLATA EVİM iştirakleri ve bağlı ortaklıkları, MYRA ÇİKOLATA EVİM ve MYRA ÇİKOLATA EVİM mağazaları adına veri işleyen araştırma, tanıtım ve danışmanlık hizmeti veren firmalar, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.

Vermiş olduğunuz onaylarınızı geri almak için;

  • Ticari elektronik ileti onayını geri almak için tarafınıza gönderilen sms veya e-postalardaki süreçleri takip ediniz.
  • Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rızanızı geri almak için ayrıca dilediğiniz zaman info@myracikolata.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.